ZESTAWY POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ

ZESTAWY POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ

Naturalny, polski miód jest nieodzownym elementem tradycyjnych świąt Bożego Narodzenia oraz doskonale wpisuje się w aktualny trend "Slow Life" - filozofia długowiecznego życia w zgodzie z naturą, czy "Slow Food"- sztuka delektowania się i czerpania przyjemności z jedzenia.

Pragniemy Państu zaproponować  zestawy prezentowe, skomponowane wyłącznie z miodów, które otrzymały przyznawny przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi  znak "Poznaj Dobrą Żywność".

Oznaczenie znakiem jakości PDŻ - Poznaj Dobrą Żywność jest informacją, o wysokiej i stabilnej jakości produktu żywnościowego, doskonałych walorach smakowych i zdrowotnych oraz ma na celu podnoszenie zaufania konsumenta do tego wyrobu. Oznaczenie to ma celu pomaganie konsumentom w wyborze artykułów rolno-spożywczych spełniających najwyższe kryteria i jakość handlową.

Znak PDŻ - Poznaj Dobrą Żywność jest przyznawany tylko wyrobom, które spełniają kryteria, opracowane przez Kolegium Naukowe ds. jakości produktów żywnościowych. Produkty którym nadano znak podlegają nadzorowi i urzędowej kontroli oraz posiadają pozytywną opinię Głównego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych.

Miód wielokwiatowy, Miód spadziowy, Miód gryczany oraz Mazurski miód akacjowy z poziomkami to produkty z naszego asortymentu, którym decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi nadano znak.

 

 

5 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący