ZESTAWY PREZENTOWE

ZESTAWY PREZENTOWE

Naturalny, polski miód jest nieodzownym elementem tradycyjnych świąt Bożego Narodzenia oraz doskonale wpisuje się w aktualny trend "Slow Life" - filozofia długowiecznego życia w zgodzie z naturą, czy "Slow Food"- sztuka delektowania się i czerpania przyjemności z jedzenia.

Pragniemy Państu zproponować świątczne zestawy prezentowe, pojedyńcze sztuki miodów mogące stanowić samodzielny prezent lub być uzupełnieniem większych upominków dla Państwa bliskich,  pracowników i partnerów biznesowych.

Doskonale rozumiemy, że  naturalne miody charakteryzują się nie tylko wyśmienitym smakiem i wysoką jakością , ale także eleganckim opakowaniem, które pozwala podkreślić wyjątkowy charakter znajdujących się wewnątrz produktów. 

Skomponowane są one z miodów najwyższej jakości . Świadczą  o tym uzyskane certyfikaty: "Doceń Polskie", "Polski Smak 2012" czy znak "Poznaj Dobrą Żywność" nadawany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Dzięki wyjątkowemu opakowaniu ozdobnemu możliwe jest nadanie im indywidualnego charakteru (logotypy), tak aby obdarowani ciesząc się smakiem łatwo mogli powiązać te przyjemne doznania z osobą obdarowującą. W ofercie znajduje się kilkudziesiąt propozycji co pozwali dobrać odpowiedni zdrowy podarunek stosownie do budżetu, potrzeb biznesowych i upodobań.

Gwarantujemy  również, adekwatny sposób transportu i przechowywania, tak żeby zestawy upominkowe dotarły do Państwa  w idealnym stanie.

Produktów od 1 do 9 z 29

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 9 z 29

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący